Podmínky přijímání dětí
Termín přijímacího řízení stanovuje ředitelka školy po dohodě s obcí. O termínech zápisu je veřejnost informována prostřednictvím regionálního tisku a plakátů na budově školy. Před zápisem probíhá na škole "týden otevřených dveří". Rodiče tak mají možnost důkladně se seznámit s prostředím, personálem a nabídkou výchovného programu i nadstandardních aktivit. Samotný zápis probíhá ve třídě nejmenších dětí, kde si rodiče se svými dětmi mohou pohrát, prohlédnout si hračky, pomůcky, zalistovat v kronice školy. Každé dítě si od zápisu odnáší dárek, který zhotovily děti ve výtvarném kroužku.

Při nástupu dítěte do mateřské školy je uplatňován individuálně přizpůsobený adaptační režim.
Mezi Školami Mateřská škola
►Důležité informace◄ Jídelníček 17.09. - 21.09. Jídelníček 10.09. - 14.09. Co nás čeká...Červen Fotogalerie - Rajče
počítadlo.abz.cz