Stravování
►  Jídelníček sestavujeme s ohledem na požadovanou kvalitu skladby stravy pro předškolní děti.

►  V rámci pitného režimu mají děti po dobu svého denního pobytu v mateřské škole k dispozici nápoje, které jsou       připravovány podle zásad zdravé výživy a se zaměřením na častou obměnu jednotlivých druhů nápojů.

►  Ceny pro polodenní a celodenní stravování jsou následující:
1. skupina - děti polodenní 27 Kč
                  - děti celodenní 35 Kč

2. skupina (děti nad 6 let s odkladem školní docházky)
                   - děti polodenní 29 Kč
                   - děti celodenní 37 Kč
► Úplata za školní stravování je splatná na běžný účet mateřské školy do konce měsíce na měsíc následující a to zálohově.

► Vyúčtování bude provedeno jednorázově ke konci školního roku.

Odhlašování dítěte z docházky je potřeba uskutečnit do 8:30hod, jinak bude stravné naúčtováno.

Mezi Školami Mateřská škola
►Důležité informace◄ Jídelníček 17.09. - 21.09. Jídelníček 10.09. - 14.09. Co nás čeká...Červen Fotogalerie - Rajče
počítadlo.abz.cz