Plánované akce
13.6. Multikulturní bedýnky – Sýrie – třída kuřátek a berušek od 9.00 hodin

13.6. Multikulturní den – akce MAP Praha 13, 15.00 – 17. 00 hodin pro širokou veřejnost 13. 6. Kouzelná noc v mateřské škole - určeno pouze pro třídu kuřátek

18.6. Závěrečná besídka – třída motýlků od 16. 00 hodin

25.6. Loučíme se se školkou - od 15.30 hodin rozloučení s předškoláky + hudební program na zahradě

Zveme Vás srdečně na komunitně osvětové setkání dne 25. 6. 2019 od 15.00 do 17.00 hodin. Součástí setkání je i vystoupení dětí s odlišným mateřským jazykem, které se během letošního roku zúčastnily rozšířené výuky českého jazyka Případné dotazy ke vzdělávání dětí s odlišným mateřským jazykem vám ráda zodpoví Jana Renemárová - InBáze.

Třída žabiček – výlet do obory Hvězda (datum a čas bude upřesněn) Třída motýlků – návštěva solné jeskyně (datum a čas bude upřesněn) Třída kuřátek – návštěva Dinoparku (datum a čas bude upřesněn)

Sledujte, prosíme, pečlivě nástěnky, kde se mohou objevit informace o dalších akcích.
Mezi Školami Mateřská škola
►Důležité informace◄ Jídelníček 24.06. - 28.06. Jídelníček 17.06. - 21.06. Co nás čeká...Červen Fotogalerie - Rajče
počítadlo.abz.cz