Podmínky přijímání dětí
Termín přijímacího řízení stanovuje ředitelka školy po dohodě s obcí. O termínech zápisu je veřejnost informována prostřednictvím regionálního tisku a plakátů na budově školy. Před zápisem probíhá na škole "týden otevřených dveří". Rodiče tak mají možnost důkladně se seznámit s prostředím, personálem a nabídkou výchovného programu i nadstandardních aktivit. Samotný zápis probíhá ve třídě nejmenších dětí, kde si rodiče se svými dětmi mohou pohrát, prohlédnout si hračky, pomůcky, zalistovat v kronice školy. Každé dítě si od zápisu odnáší dárek, který zhotovily děti ve výtvarném kroužku.

Při nástupu dítěte do mateřské školy je uplatňován individuálně přizpůsobený adaptační režim.
Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - ke stažení (WORD) Zápis do mateřské školy 2020/2021 - ke stažení (PDF) Evidenční list pro dítě
ČTYŘLÍSTEK
►Důležité informace◄ V době uzavření Jídelníček 16.03. - 20.03. Jídelníček 09.03.- 13.03. Co nás čeká...Březen Fotogalerie - Rajče