Důležité informace pro rodiče
Pro aktualizaci stránek stiskněte klávesu "F5"
Informace rodičům pro nově přijaté děti
Vyjádření hygienické stanice k výskytu pozitivního testu na covid v naší mateřské škole:

Bez karanténních opatření

Rodiče dětí a personál školy by měli sledovat zdravotní stav dětí/svůj zdravotní stav minimálně po dobu 10 dnů od posledního kontaktu s pozitivní osobou tj. do 25.10.2020 a v případě klinických obtíží ihned telefonicky kontaktovat praktického lékaře-pediatra/praktického lékaře a sdělit mu, že dítě/personál bylo/byl v úzkém kontaktu s osobou, u které byla prokázána přítomnost SARS-CoV-2.

V Praze dne 23. 10. 2020

Mgr. Pavla Benešová DiS. et DiS.

ředitelka mateřské školy
ČTYŘLÍSTEK
ZNOVUOTEVŘENÍ ►Důležité informace◄ Jídelníček 23.11. - 27.11. Jídelníček 16.11 - 20.11 Co nás čeká...Březen Fotogalerie - Rajče