Důležité informace pro rodiče
Pro aktualizaci stránek stiskněte klávesu "F5"
24.03.2020

Z důvodu přerušení provozu mateřské školy se výše úplaty za předškolní vzdělávání na měsíc březen snižuje a stanovuje se na částku 240 Kč. Případný přeplatek bude vrácen v rámci vyúčtování stravného (v červenci 2020).
20..03.2020

Vzhledem k aktuální situaci v ČR je zrušeno focení tříd a jednotlivců dne 31. 3. 2020.
16.03.2020

Milí rodiče,
naše mateřská škola je do odvolání uzavřena stejně jako všechny mateřské školy na Praze 13.
Aktuální informace sledujte na našich stránkách a na stránkách MČ Praha 13.

OČR –ošetřování člena rodiny

Formulář žádosti o ošetřování člena rodiny je možné po vyplnění poslat škole elektronicky na adresu mskolami2323@seznam.cz,
škola ho potvrdí a odešle žadateli zpět.
Formulář je ke stažení na webové stránce České správy sociálního zabezpečení

Žádost si ve škole můžete také vyzvednout každý všední den od 8:00 do 12:00 hodin.
15.03.2020

Vážení rodiče,

dnes odpoledne (13.3.2020) nás informovala jedna z našich pracovnic o tom, že osobě, se kterou přišla do styku, je doporučena karanténa.
Předpokládáme, že se nejspíše jedná pouze o běžné nachlazení.
Vzhledem k předběžné opatrnosti, se kterou přistupujeme ke všem současným událostem, jsme se však rozhodli až do vyjasnění situace, přerušit od pondělí 16. 3. 2020 provoz naší mateřské školy.
O dalších krocích Vás budeme neprodleně informovat.

Mgr. Pavla Benešová DiS. et DiS
ředitelka
ČTYŘLÍSTEK
►Důležité informace◄ V době uzavření Jídelníček 16.03. - 20.03. Jídelníček 09.03.- 13.03. Co nás čeká...Březen Fotogalerie - Rajče