Důležité informace pro rodiče
Pro aktualizaci stránek stiskněte klávesu "F5"
Informace rodičům pro nově přijaté děti
Vážení rodiče,

do 30. 4. 2021 nahlašujte emailem (mskolami2323@seznam.cz) zájem o letní provoz.
Letní provoz je určen pouze pro děti pracujících rodičů (oba).

Letní provoz je pro naši mateřskou školu zabezpečen: 1.7. - 16.7.2021 - naše mateřská škola
19.7. - 30. 7.2021 - MŠ Havaj.
Váš email bude z naší strany potvrzen, pokud Vám nepřijde potvrzení - nevíme o Vás, napište, prosíme, znovu.
K letnímu provozu budou přijaty pouze děti včas nahlášené (potvrzený email) + oba rodiče jsou pracující.
Děkujeme za spolupráci a přejeme hezké dny.
Mateřská škola je od 1. 3. 2021 do odvolání uzavřena.

Pro děti, které mají povinné předškolní vzdělávání, probíhá distanční výuka. Podklady pro tuto výuku jsou zasílány na email rodičů, který uvedli pro tyto účely.
Vzhledem k povinnosti této výuky, prosíme , schovávejte vypracované pracovní listy dětí a po otevření školy je odevzdejte na své třídě.
Podklady je také možno vyzvednout v tištěné formě v mateřské škole (na brance u vchodu do mateřské školy z ulice), kde jsou rovněž umístěny vytisknuté materiály i pro menší děti (dobrovolné).
Úplata za předškolní vzdělávání za měsíc březen bude snížena (přeplatek vrácen) či zrušena (pokud by mateřská škola byla uzavřena po celý měsíc).
Zároveň upozorňujeme rodiče, že ze závažných organizačních důvodů nejsme schopni zajistit provoz školního stravování, proto je provoz školní jídelny přerušen.

Děkujeme za pochopení, přejeme hodně zdraví, trpělivosti a těšíme se na setkání v lepších časech
Pavla Benešová - ředitelka a kolektiv MŠ
ČTYŘLÍSTEK
ZNOVUOTEVŘENÍ ►Důležité informace◄ Jídelníček 26.04. - 30.04. Jídelníček 03.05. - 07.05. Co nás čeká...Březen Fotogalerie - Rajče